ÖZEL TEKNE ile MAVİ TUR (İstanbul)

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 29.08.2020 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ŞEHİR İÇİ GEZİ
 • Mesafe 15 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sercan KARAKAŞ
 • Puanı 554
  Katıldığı etkinlik 57
  Yürüyüş mesafesi 638 km
  Düzenlediği etkinlik 39
 • İletişime geç
SERCAN KARAKAŞ SORUMLULUĞUNDA
ÖZEL TEKNE İLE YÜZME ETKİNLİĞİ 
GÜNÜBİRLİK

İÇERİK                              : Eğlence
FAALİYET SÜRESİ           : 7 saat
PARKUR BİLGİSİ              : 15 km

ETKİNLİK BÖLGESİ         : Adalar 

ETKİNLİK SORUMLUSU : Sercan Karakaş 

ETKİNLİK MALİYETİ      : 170 TL


Tur Programımız Iskelemizden yolcularımızın katılımıyla birlikte başlıyor. Teknemiz yüzeceğimiz koylara hiç vakit kaybetmeden yol almaya başlarken, misafirlerimizde şehir kıyafetlerinden plaj kıyafetlerine geçiyorlar ve kahvaltı salonumuzda yerlerini alıyorlar. Kahvaltılarını yapan misafirlerimiz artık üst güvertenin keyfini çıkarmaya başlayabilirler. Karadeniz yönüne yol alan teknemizin güvertesinde hem güneşlenir hemde yalıları ve keyifli İstanbul panoramasını seyrederler. Yüzeceğimiz koya ulaşan teknemiz burada rüzgarın durumuna göre en uygun koya demirlemektedir. Demir atılıp, ekibimiz tarafından güvenlik sağlandıktan sonra yüzme platformunun açılmasıyla birlikte misafirlerimiz kendilerini serin sulara bırakırlar. Öğle yemeği ve devamında yine  keyifli saatler devam eder. Öğleden sonra teknemiz demir alarak dönüş yolculuğuna başlar. Misafirlerimizde tüm gün keyfini çıkardıkları denizin yorgunluğu ile kendilerini güneşe teslim ederler. Tekrar buluştuğumuz iskelerimize yanaşır ve yeniden başka bir etkinlikte buluşmak üzere vedalaşırız

Kalkış Yeri: Unkapanı

Sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği yanımızda getirdiklerimizle olacaktır.. 


KAMPTREK gezgin ruhuyla hareket eden bir gruptur. Gezgin bir yere varmak için değil, keşfetmek için seyahat eder. Faaliyetlerimize katıldığınız taktirde konfor beklentinizin olmaması , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Tüm katılımcı arkadaşlar etkinliklerimize katıldıklarında bu kuralları kabul etmiş olurlar. BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.