RAMAZAN BAYRAMINDA LİKYA

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 10.04.2024 Çarşamba - 14.04.2024 Pazar
 • Etkinlik süresi 5 Gün
 • Etkinlik Türü : OTEL KONAKLAMALI
 • Mesafe 30 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 204
  Yürüyüş mesafesi 2551 km
  Düzenlediği etkinlik 179
 • İletişime geç
Bahar Yiğit ve Sait Yiğit Sorumluluğunda

 RAMAZAN BAYRAMINDA  LİKYA

10 - 11 - 12 - 13 - 14 Nisan 2024 
(5 GÜN 4 GECE )   
İÇERİK : Doğa Yürüyüşü ve Kültür Gezisi 
YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Sait YİĞİT
TEL : 0532 335 49 84
FAALİYET SÜRESİ : 4:Gece 5 Gün
KATILIM BEDELİ :  7800 TL (Kişibaşı) (42 TL motorin fiyatına göre )
MALİYET E DAHİL OLANLAR:  2 Kişilik Odalarda Konaklama + 4 Sabah Kahvaltısı +Yol + Seyahat Sigortası + Rehberlik

Not. Akaryakıt fiyatlarında oluşacak artışlar yol ücretine yansıtılacaktır 

 Likya Yolu, Türkiye'nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahip olmakla birlikte, Fethiye'den başlayarak Antalya'ya kadar uzanan ve tarihte Likya olarak adlandırılan Teke yarımadasındaki patikalardan bir kısmının işaretlenip haritalanması ile oluşturulmuş bu yürüyüş rotasıdır.  Likya yolunun sizin için seçtiğimiz en güzel parkurlarında harika bir 5 gün geçireceğiz.


PROGRAM

9 Nisan Salı Akşamı (Arife Günü) 21.00'da Yenibosna'dan başlayarak yola çıkıyoruz..
1. GÜN (10 Nisan Çarşamba) : Sabah saatlerinde yol üzerinde alacağımız kahvaltı(extra) sonrası Ölüdenize varıyoruz . Öğle  saatlerinde Faralyadan , Kelebekler Vadisi manzarasını seyrediyoruz.  Daha sonra yürüyüş için Likya Yolu başlangıc parkuru olan Ovacık -Kirme  parkurumuza geliyoruz.  Burada yaklaşık 10 km'lik  muhteşem Ölüdeniz manzarasıyla ilk günkü parkurumuzu tamamlayıp etkinlik boyunca konaklayacağımız otelimize geçiyoruz.  Otelimiz Ölüdeniz'de...

2. GÜN (11 Nisan Perşembe) : Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası araç ile Alınca'ya geçiyoruz. Buradan Alınca-Yediburunlar parkurunu yürüyeceğiz (14 KM)  Dileyen arkadaşlar parkurun yarısında ayrılıp araç ile Yediburunlara geçebilir.
3. GÜN (12 Nisan Cuma) : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası 12 Adalar Tekne Turuna katılacağız (Extra) Tekne turuna katılmayacak arkadaşlar Ölüdeniz'de vakit geçirebilir.

4. GÜN (13 Nisan Cumartesi) : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası araç ile Kayaköye geçiyoruz. Kayaköy gezimiz ardından Kayaköy-Ölüdeniz Parkurunu yürüyeceğiz (7 km). Akşam Fethiye merkeze geçip Paspatur'da eğleniyoruz..
5. GÜN (14 Nisan Pazar) : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası bavullar yüklü şekilde yola çıkıyoruz. Saklıkent kanyonu gezimizin ardından İstanbul'a hareket ediyoruz...


 Maliyete Dahil Olanlar :  (7800 TL)

- Tüm araç transferleri. 
- 4 gece 2 kişilik  Otel odasında kahvaltı dahil  konaklama. 
- Tüm  rehberlik hizmetleri.
- Acenta giderleri
 Maliyete Dahil Olmayanlar :
- Öğle ve Akşam Yemekleri
- Tekne Turu
- Tüm kişisel harcamalar. BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.