SARIYER HACIOSMAN - FATİH ORMANLARI

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 4.02.2023 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 12 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 3068
  Katıldığı etkinlik 209
  Yürüyüş mesafesi 3168 km
  Düzenlediği etkinlik 170
 • İletişime geç
EROL & MELTEM GEYGEL SORUMLULUĞUNDA
SARIYER HACIOSMAN - FATİH ORMANLARI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
04 ŞUBAT 2023 CUMARTESİ (ÖZEL ARAÇLI ETK. ) 
İÇERİK : Kolay/Orta Doğa Yürüyüşü
YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Erol GEYGEL
TEL : 0545 658 4873
FAALİYET SÜRESİ : 12 - 14 KM 
ETKİNLİK ÜCRETİ : 100 TL

PARKUR BİLGİSİ : Parkurumuz daha çok patikalardan oluşmaktadır. Parkurumuz Hacıosman metro durağından başlıyor. Tahmini olarak 12 - 14 KM  civarı olacaktır. Öğle yemeğimizi orman içinde yanımızda getirdiklerimizle yiyeceğiz. Ardından yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra 16:00 gibi yürüyüşümüzü bitiriyoruz Performansa dayalı olarak  erkende bitebilir. Etkinlik bittikten sonra  dönüş yoluna geçiyoruz.

BULUŞMA NOKTASI : Buluşma saatimiz 10.00 ile 10:30 arasıdır. Yürüyüşümüz saat 10:40 de aşağıda konumu olan buluşma noktamızdan başlıyor. Aracı olmayan arkadaşlar M2 metro hattıyla ulaşımlarını sağlayabilir.


SARIYER HACIOSMAN :  İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Sarıyer ilçesine bağlı bir semttir. Bir semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, semt CumhuriyetTarabya ve Derbent mahallelerinin kesiştiği alanda bulunmaktadır. Tarabya BayırıHacıosman Bayırı ve Arabayolu Caddesi'nin bu semtten başlayarak sahile kadar iner. Mayıs 2011'de M2 hattının Hacıosman istasyonu açılmıştır. 
 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.