SARIYER KISIRKAYA GÖLLER BÖLGESİ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 24.09.2022 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 12 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 3108
  Katıldığı etkinlik 210
  Yürüyüş mesafesi 3208 km
  Düzenlediği etkinlik 171
 • İletişime geç
KENDİ ARACINIZLA İLE KATILIM
SARIYER KISIRKAYA GÖLLER BÖLGESİ
( Kendi Aracınız ile yada 152 No'lu İETT aracıyla )

İÇERİK                   : Kolay Doğa Yürüyüşü
TARİH                    : 24 EYLÜL 2022 CUMARTESİ
YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Erol GEYGEL
FAALİYET SÜRESİ : 12 - 14 KM ( 5 saat )


Merhaba KAMPTREK,

Bu Cumartesi Sarıyer'in şirin köyü Kısırkaya'da Göller Bölgesine gidiyoruz. İstanbul'un dibinde böyle muhteşem göl ve deniz manzaralarının olduğuna inanamayacaksınız. Bölgedeki göletlerin bazıları kömür ocaklarının su ile dolması ile oluşmuş, bazıları ise doğal göletler. Bölgede irili ufaklı yirminin üzerinde göl var. Bu göllerin bir kısmı coğrafi yapısı ve yer altı kaynaklarına bağlı olarak oluşmuş kükürtlü göllerdir. Fotoğraf tutkunları için inanılmaz kareler çekilecektir.


ETKİNLİK ÜCRETİ
KENDİ ARACINIZ İLE KATILIM ÜCRETİ: 100 TL
KISIRKAYA TOPLU ULAŞIM: Hacıosman Metro Durağından 152 nolu İETT otobüsüne binerek son durakta inilecek.

DİKKAT 
SON İPTAL TARİHİ : 21 EYLÜL 2022  ÇARŞAMBA SAAT 15 :00  BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.