ŞİLE YENİKÖY - YUNUS VADİSİ - KOCA HAVUZ ( ÖZEL ARAÇLA KATILIM )

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 8.01.2023 Pazar
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 12 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 3008
  Katıldığı etkinlik 203
  Yürüyüş mesafesi 3064 km
  Düzenlediği etkinlik 164
 • İletişime geç
EROL GEYGEL SORUMLULUĞUNDA
ŞİLE YENİKÖY - YUNUS VADİSİ - KOCA HAVUZ  
( Kendi Aracınız ile Katılım )

İÇERİK : Kolay Doğa Yürüyüşü
TARİH : 08 OCAK PAZAR
YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Erol GEYGEL
FAALİYET SÜRESİ : 10 - 12 KM 
KENDİ ARACINIZ İLE KATILIM ÜCRETİ: 100 TL


ŞİLE YENİKÖY : Yeniköy, Şile'ye 8 km ,İstanbul'a 60 km mesafede bulunuyor. Keskin virajlarıyla uzun ama dinlendiren yolculukların yapıldığı Şile yolu doğal güzellikleriyle parkura başlamadan önce sizleri mest edecek. Şile'nin Boşnakları Yeniköy'de yaşarlar.  Şu anda ise köyün tamamını Boşnaklar oluşturmaktadır. 

PROGRAM :

Saat 10:30 da  Şile Yeniköy'de buluşuyoruz. (Konum whattsup grupta daha sonra paylaşılacaktır.) Araçlarımızı burada bırakıyoruz. Yaklaşık 10 - 12 km parkurumuzu yaptıktan sonra tahmini saat 15:00 -16:00 civarlarında yürüyüşümüzü bitiriyoruz. 


KAMPTREK gezgin ruhuyla hareket eden bir gruptur. Gezgin bir yere varmak için değil, keşfetmek için seyahat eder. Faaliyetlerimize katıldığınız taktirde konfor beklentinizin olmaması , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Tüm katılımcı arkadaşlar etkinliklerimize katıldıklarında bu kuralları kabul etmiş olurlar.

YİYECEK: Atıştırdıklarınızı yanınızda alıyorsunuz. Meyve ve kuruyemiş gibi gıdalar tercih edilmeli.
MALZEMELER
·         20 - 30 litrelik sırt çantası
·         Bileği saran yürüyüş botu.
·         Varsa yağmur , çamur ve dikenlerden koruyan TOZLUK
·         Baton ( Yürüyüşlerde ayaklardaki yükü azaltır.)
·         Çabuk kuruyan malzemelerden yapılmış kıyafetler.
·         Kafa feneri , düdük ve yedek kıyafetler.
·         Varsa küçük ilk yardım çantası
ÖNEMLİ NOTLAR :
* Kilo - Kalp - Tansiyon hastaları için parkurlarımız uygun değildir.
* Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. 
* Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur. Verilen mesafeler yaklaşık mesafelerdir.
* Parkurumuzun bir kısmı keşif etapları içerir. Patikalar , dik iniş ve çıkışlar gibi pek çok farklı etap karşımıza çıkabilir. 
 * ETKİNLİK EN AZ 10 KATILIMCI İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. 

ETKNLİK SORUMLUSU EROL GEYGEL : 0545 658 4873


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.