Sonbaharın Tüm Renkleri İle Yenice Ormanları, Kastamonu Kanyonları.. -2

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 30.11.2019 Cumartesi - 1.12.2019 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 16 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1275
  Katıldığı etkinlik 117
  Yürüyüş mesafesi 1404 km
  Düzenlediği etkinlik 99
 • İletişime geç
Bahar Yiğit ve Sait Yiğit Sorumluluğumda

29 Kasım  Cuma gece saat 22.30  hareket ediyoruz.

30 Kasım Cumartesi Sabah erken saatlerde uygun bir yerde alacağımız Kahvaltı sonrası Horma Kanyonu kısa bir yürüyüş ve fotoğraf turu  yapıyoruz. Ardından Ilıca şelalesi ve Dünyanın en derin 2. Kanyonuna Vala kanyonuna geçip albümümüze harika kanyon fotoğrafları ekliyoruz.


Akşam saatlerinde Yeniceye geçip Ihlamur Teras Bungalow evlerimize yerleşiyoruz. Evlerimiz özellikle sabah saatlerinde bulutların üzerinde olduğunuzu hissettiren harika manzaralar sunan bir tepededir.


1 Aralık Pazar Yenice ormanları özellikle  Ekim ve Kasım Aylarında muhteşem bir görsel sunuyor. Sonbaharın doğada oluşturduğu renk şölenine şahit olmak için  otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Yenice Ormanlarını keşfe çıkıyoruz. Orman içi  yürüyüş sonrası Şeker kanyonuna geçiyoruz akşam üzeri yola koyularak 24.00 gibi İstanbul'da oluyoruz.


Tahmini Maliyet: 370

Maliyete Dahil Olanlar:

1 Gece 2-3 kişilik Bungalow evlerde Kahvaltı dahil Konaklama, ulaşım,  zorunlu seyahat sigortası ve alan kılavuzluğu.

Faaliyet Sorumlusu 0532 335 49 84


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.