Sonbaharın Tüm Renkleri İle Yenice Ormanları, Kastamonu Kanyonları 2020

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 7.11.2020 Cumartesi - 8.11.2020 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 12 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 201
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 176
 • İletişime geç
1-2 KİŞİLİK BUNGALOW EVLERDE KONAKLAMALI


1-2 KİŞİLİK BUNGALOW EVLERDE KONAKLAMALI KÜLTÜR TURU VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

7-8 KASIM 2020

İÇERİK                           : Doğa Yürüyüşlü Kültür Gezisi
FAALİYET SÜRESİ        :  1 gece 2 gün
PARKUR BİLGİSİ           : Kolay
ETKİNLİK BÖLGESİ       : Kastamonu Pınarbaşı ve Karabük Yenice
ETKİNLİK SORUMLUSU: Sait Yiğit
ETKİNLİK MALİYETİ     : Kişi Başı 390 TL   (Genelge gereği  yan yana oturacaklar için)

   Kişi Başı  550 TL   (Pandemi Kurallarına göre tek oturacaklar için)


6 Kaım Cuma gece saat 23.00  hareket ediyoruz.

7 Kasım  Cumartesi Sabah erken saatlerde Kastamonu-Pınarbaşı ilçesine varıyoruz. Kahvaltı sonrası Horma Kanyonu yürüyüş yolunda yürüyüş ve fotoğraf turu  yapıyoruz. Ardından Ilıca şelalesi ve Dünyanın en derin 2. Kanyonuna Vala kanyonuna geçip albümümüze harika kanyon ve şelale fotoğrafları ekliyoruz.

Akşam saatlerinde Karabük-Yeniceye geçip Ihlamur Teras Bungalow evlerimize yerleşiyoruz. Evlerimiz özellikle sabah saatlerinde bulutların üzerinde olduğunuzu hissettiren harika manzaralar sunan bir tepededir. Akşam ateş başında eğlence mi? Tabiki var...8 Kasım Pazar Her mevsim başka bir güzellikte Karabük-Yenice ormanları yine muhteşem bir görsel sunuyor. Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Türkiye'nin en büyük blok ormanı olan Yenice Ormanlarını keşfe çıkıyoruz. Orman içi  yürüyüş sonrası Şeker kanyonuna geçiyoruz akşam üzeri yola koyularak 23.00 gibi İstanbul'da oluyoruz.

 Tahmini Maliyet: 


390 TL Yannyana gidecek yolcular için maliyet 

550 TL Genelege gereği tek seyahat etmek Zorunda olanlar için maliyet 


Maliyete Dahil Olanlar:

1 Gece 1 yada 2  kişilik Bungalow evlerde Kahvaltı dahil Konaklama, ulaşım,  zorunlu seyahat sigortası ve alan kılavuzluğu.

ETKİNLİKLERİMİZDE PANDEMİ KURALLARI

1- Araçlarda  kapasitenin %50'si kadar  yolcu olacak. (32 lik araçlarımızda 16 katılımcı 28 lik araçlarımızda 14 katılımcı 20 lik araçlarımızda 10 katılımcı alınacaktır. )

2- Araçlarda kesinlikle maske takılacak ve tek oturulacak. Dezenfektan kullanılacaktır.

3- Araçlara binilirken ateş ölçümü yapılacak. 38 derece üstü ateşi olanlar araca alınmayacak.

4- Yürüyüşlerde , kamplarda  ve  molalarda 1,5 m sosyal mesafe kuralını uyguluyoruz.

5- Tüm etkinlik boyunca maske ile ağız kapatmak zorunludur.

 Tüm katılımcılar yukarıdaki kuralları kabul ederek etkinliklerimize katılabilir.

KAMPTREK gezgin ruhuyla hareket eden bir gruptur. Gezgin bir yere varmak için değil, keşfetmek için seyahat eder. Faaliyetlerimize katıldığınız taktirde konfor beklentinizin olmaması , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Tüm katılımcı arkadaşlar etkinliklerimize katıldıklarında bu kuralları kabul etmiş olurlar.

Faaliyet Sorumlusu SAİT YİĞİT  0532 335 49 84


ETKİNLİKLERİMİZ PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.