ST PAUL YOLU TAZI KANYONU TREKKİNG

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 18.08.2022 Perşembe - 21.08.2022 Pazar
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : Çadır ve Otel Konaklamalı
 • Mesafe 25 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Erol GEYGEL
 • Puanı 2808
  Katıldığı etkinlik 185
  Yürüyüş mesafesi 2824 km
  Düzenlediği etkinlik 147
 • İletişime geç
EROL GEYGEL SORUMLULUĞUNDA TREKKİNG KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG

 TAZI KANYONU TREKKİNG - KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG
18 - 21 AĞUSTOS 2022 ( 3 GECE 4 GÜN ) 

PROGRAM 

17 AĞUSTOS 2022 ÇARŞAMBA 22:00 da ilk durak Yenibosnadan hareket ediyoruz. 

1. GÜN : ( 18 AGUSTOS 2022 PRŞ ) : ÇALTEPE - GAZİLER - TAZI KANYONU TREKKİNG ( 12 KM )
2. GÜN : (19 AĞUSTOS CUMA ) SELGE ANTİK KENTİ - ADAM KAYALAR - KESTANELİK TREKKİNG ( 10 KM )
3. GÜN : (20 AĞUSTOS CUMARTESİ ) KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG
4. GÜN : (21 AĞUSTOS PAZAR ) ASPENDOS ANTİK KENTİ - İSTANBUL'A DÖNÜŞ

 KÖPRÜLÜ KANYON  - TAZI KANYONU - SELGE - ASPENDOS ANTİK KENTLERİ - ADAM KAYALAR - RAFTİNG 


KÖPRÜLÜ KANYON : 14 Km uzunluğu ve 100 metreyi aşan duvar yüksekliğine sahip Türkiye'nin en uzun kanyonu olma özelliğine sahiptir.Köprülü Kanyon'daki doğal güzelliklerin etkileyiciliği yanı sıra rafting gibi su sporları da yapılmaktadır.


TAZI KANYONU : Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde bulunan sosyal medyada yeni yeni keşfedilen bir yer olduğundan son yıllarda popülerliği iyice artmıştır.


ADAM KAYALAR : Boyu 10 ile 70 metre arasında, şekil olarak ayakta duran insanı andırdığı için 'Adam Kayalar' olarak adlandırılan kayalar,St Paul Yolu üzerindeki 'Torosların Peribacaları ',' Avatar Diyarı ',' Antalya'nın Kapodaokyası' gibi benzetmeler yapılan 65 milyon yaşındaki 'KONGLOMERA' kayalarından oluşan fantastik bir bölge.Bilim kurgu filminin içerisinde olduğunuzu hissedeceksiniz.


SELGE ANTİK KENTİ : Toroslar'ın bağrında yer alan Selge Antik Kenti hakkında bilinmeyenler neler? 1250 metre yükseklikte zamana direnen kent Selge... Yitip giden yüzyıllara inat ayakta kalmaya ant içmişçesine kararlı. Ziyarete gelenlere bu kararlılığını gösteriyor, lakin duyabilen için sessiz çığlıkları da var Selge'nin. Unutulmak belki de tüm derdi...


KÖPRÜLÜ KANYON RAFTİNG :


ASPENDOS ANTİK KENTİ : Bugüne kadar inatla dayanmış ve saygıyla korunmuş bir tarihi kent. Antalya'nın Serik İlçesi sınırlarında yer alan tarihi kentte cadde, dükkanlar, agora, su yolu, bazika gibi Roma'nın tarihi kent yapısına örnek teşkil etmektedir. Ayrıca Türkiye'nin bugüne değin en çok korunabilmiş antik tiyatrosuna ev sahipliği yapmaktadır. Birçok savaşa ve tarihi olaya şahit olmuş kent, Akdeniz'in görülmesi gereken en güzel mekanlarından biridir.

**** Konaklama için Barca Pansiyondayız. Erdinç Bey eşi Emine Hanım ve kızlarının aile havasındaki işletmeleri konaklama yapanlar için unutulmaz anılar bırakacaktır.


DOĞANIN ÇAĞRISINA UYUN. DOĞA EN İYİ TERAPİSTTİR.
Etkinliklerimizde kimseye konfor veya benzeri bir beklenti için vaade bulunmuyoruz. Doğanın konforu doğanın güzelliğindedir. Dost yüzlerle dostça bir paylaşımlı etkinlik olacaktır. Doğada şikayet ederek sürekli varolan durumu zora sokan kişilerle değil, birlikte mutlu olabilen ve paylaşımın keyfini çıkaran insanlarla doğayı paylaşmaya çalışıyoruz.
Etkinlik kamp ya da pansiyon opsiyonudur.

MALİYET : 
TAŞ EVLERDE 3 GECE KONAKLAMA     :  2900 TL
KENDİ ÇADIRLARINIZDA KONAKLAMA  :  2300 TL

Maliyete Dahil Olanlar :
- İstanbul -Tazı Kanyonu Tesis ve Tüm araç transferleri. 
- 3 Sabah Kahvaltısı + 3 Akşam Yemeği
- Tüm  rehberlik hizmetleri.
- Acenta giderleri
 Maliyete Dahil Olmayanlar :
- İlk gün Sabah Kahvaltısı
- Öğle kumanyaları,
- 1 adet Rafting Turu ( Tahmini 200 - 250  TL )
- Tüm kişisel harcamalar.
Faaliyet sorumlusu: Erol GEYGEL : 0545 658 48 73   

NOT : Bu etkinliği Tursab A acenta gurubu, 8273A sicil numaralı GLEE Turizm ile organize etmekteyiz
Yanınızda müze kartlarınızı getiriniz.


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.