Termal Otel Konaklamalı Doğal Şehir SINDIRGI

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 9.12.2023 Cumartesi - 10.12.2023 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : OTEL KONAKLAMALI
 • Mesafe 20 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 201
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 176
 • İletişime geç
Kahvaltılar ve Akşam yemeği dahil

İÇERİK : Doğa Yürüyüşü  ve Kültür Gezisi

YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Sait YİĞİT

TEL : 0532 335 49 84

FAALİYET SÜRESİ : 1 Gece 2 Gün

KATILIM BEDELİ :  2700 TL

MALİYET E DAHİL OLANLAR:  1 gece 2 Kişilik Odalarda konaklama + 2 Sabah Kahvaltısı + 1 Akşam Yemeği + Yol + Seyahat Sigortası + Rehberlik

Tek kişilik konaklama farkı 300 TL

Not: Aakaryakıt Fiyatlarında oluşacak farklar yol ücretine yansıtılacaktır

Bu hafta Balıkesir'in pek bilinmeyen Doğal Şehir unvanlı Sındırgı ilçesindeyiz. Sındırgı, ormanları, derin vadileri, kaplıcaları, dereleri ve şellaleri ile gerçek bir  gizli cennet.

Misya parkurlarının bir kısmına da ev sahipliği yapan ilçede 2 gün doğanın kalbinde yürüyeceğiz. 


Program

8 Aralık  Cuma 23.30 da Yenibosna'dan başlayarak katılmcılarımızı alıyoruz. 


9 Aralık  Cumartesi Sabah erken saatlerde tesisimize varıyoruz. Tesiste alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Cüneyt Vadisi yürüyüşümüzü yapıyoruz. Cüney deresi boyunca, su sesi eşliğinde yürüyecek şelalelerde vereceğimiz molalar ile albümümüze harika fotoğraflar ekleyeceğiz. Yürüyüşe katılmayacak arkadaşlar tesiste kalarak havuz keyfi yapabilir.

 

10 Aralık Pazar Sabah tesiste alacağımız kahvaltı sonrası Sındırgı Yörüklerinin yaylası olan Gürgen yaylası yürüyüşünü yapacağız. Yürüyüş sonrası Sındırgı ilçe merkezi gezip İstanbul'a doğru yola koyulacağız.

ETKİNLİK SORUMLUSU: SAİT YİĞİT 0532 335 49 84

ETKİNLİKLERİMİZ PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

ETKINLIKLERIMIZ GLEE TURİZM ( Tursab no: 8273 ) ILE YAPILMAKTADIR


23:30 Yenibosna

23:35 İncirli Doğtaş
23:40 Cevizlibağ
23:45 Mecidiyeköy YapıKredi
24:00 Kadıköy İşmont
24:05 E-5 Göztepe
24:10 E-5 Kozyatağı Carrefour
24:15 E-5 Bostancı
24:20 E-5 Maltepe
24:25 E-5 Kartal


Lütfen kalkış saatinden 5 dk. önce durakta olunuz..

 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.