ÜCRETSİZ BURGAZADA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE DENİZ KEYFİ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 16.07.2020 Perşembe
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 8 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sencer Selman
 • Puanı 1785
  Katıldığı etkinlik 178
  Yürüyüş mesafesi 2183 km
  Düzenlediği etkinlik 24
 • İletişime geç
SENCER SELMAN SORUMLULUĞUNDA
ÜCRETSİZ BURGAZADA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE DENİZ KEYFİ
16 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİNE YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN UYGUNDUR.


GENEL BİLGİ:
Parkur: BURGAZADA
Parkur Uzunluğu: 8 KM
Parkur Zorluğu: KOLAY
Yürüyüş Lideri: Sencer SELMAN 
TELEFON : 0535 767 61 67


16 TEMMUZ PERŞEMBE günü Burgazada da 8 km. yürüyeceğiz,  kolay parkur.  Saat 12:30 da Burgazada da buluşuyoruz. Marta koyunda öğlen molası vereceğiz. Saat 18:00 da dönüş.

PROGRAM : 12:30 de yürüyüşümüz başlıyor.  Adanın diğer ucunda kayalıklara ulaşıyoruz burada mola verip bolca güzel fotoğraf çekiyoruz.  Adanın en yüksek tepesinden İstanbul'u selamlayıp turumuz iskelede tamamlıyoruz.

17:15 yada 18:45 Vapuru ile İstanbul'a dönüyoruz. 

ULAŞIM : 10:00 Eminönü'den Adalar vapuru ile Burgazada'ya hareket ediyoruz. 10 dakika önce geliniz. Avrupa yakasından gelenler Kadıköy(10:15) veya Bostancı'dan geçebilir

 ŞEHİR HATLARI :     EMİNÖNÜ : 10:10    KADİKÖY : 10:30

http://www.sehirhatlari.istanbul/tr/seferler/eminonu-kadikoy-adalar-3485.html

https://www.adalarvapursaatleri.com

BURGAZADA :  İstanbul Adaları içinde en küçüklerinden biridir. İstanbul'daki Prens Adaları'nın büyüklük olarak üçüncüsü, aynı zamanda Adalar ilçesinin bir mahallesi. Yuvarlak biçimdedir ve genişliği yaklaşık 2 kilometredir. Ada üzerindeki tek tepe Bayrak Tepe'dir. Ada bir kızılçam ormanıyla kaplıdır. 


https://www.wikiloc.com/hiking-trails/burgazada-turu-28-mayis-2017-17975668


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.