YALOVA-KURTKÖY ÇADIR KAMPI

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 29.05.2021 Cumartesi - 30.05.2021 Pazar
 • Etkinlik süresi 2 Gün
 • Etkinlik Türü : ÇADIR KAMPI
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 201
  Yürüyüş mesafesi 2509 km
  Düzenlediği etkinlik 176
 • İletişime geç
BAHAR YİĞİT VE SAİT YİĞİT SORUMLULUĞUNDA ÇADIR KAMPI

 YAlOVA-KURTKÖY  ÇADIR KAMPI 

( 29 - 30 MAYIS 2021 )

İÇERİK : Orman Çadır Kampı

YÜRÜYÜŞ LİDERİ : Sait YİĞİT

TEL : 0532 335 49 84

FAALİYET SÜRESİ : 1 Gece 2 Gün

KATILIM BEDELİ : 

Yanyana Oturacaklar için 270 TL

Tek Oturacaklar için: 350 TL

Ücrete Dahil Olanlar: İstanbul-Yalova ulaşım + Körfez feribot geçiş ücreti + Çadır Yeri Ücreti + Zorunlu Seyahat Sigortası + Acenta Giderleri

ARAÇ KALKIŞ NOKTALRINA ULAŞIMI SİZE VERECEĞİMİZ REZAERVASYON FORMLARI İLE KISITLAMADAN MUAF OLARAK YAPACAKSINIZ


Kamp Alanında WC, Buzdolabı ve Bulaşık yıkama için mutfak mevcuttur.  


Haftasonu Ceviz ağaçlarıyla süslenmiş resmen kendinizi farklı bir dünyada gibi hissedeceğiniz muhteşem bir kamp alanındayız. İşletmeyi de bir aile yönetiyor ve oldukça cana yakın insanlar bu sebeple kendinizi sanki 40 yıldır ordaymış gibi hissediyorsunuz. Burası büyük bir bahçe ve ortasından akan dereyle pandemi günlerinin tüm sıkıntılarını atacaksınız.


PROGRAM

29 MAYIS CUMARTESİ  Sabah 07.00'da Yenibosna^dan başlayarak katılımcılarımızı alıyoruz. Kahvaltıyı yanımızda getirdiklerimiz yada oradan alacaklarımız ile Feribotta yapacağız.  Daha sonra Kamp alanımıza geçip çadırlarımızı kurup doğanın tadını çıkarıyoruz. 


30 MAYIS PAZAR  Sabah kahvaltısı ardından isteyen arkadaşlar ile çevre gezisi yapıp öğleden sonra yola koyulacağız. 

ARAÇ DURAKLARI :


07:00 Yenibosna

07:05 İncirli DOĞTAŞ

07:15 Mecidiyeköy YapıKredi

07:35 E-5 Göztepe

07:35 E-5 Kozyatağı Carrefour

07:40 E-5 Bostancı

07:45 E-5 Maltepe

07:50 E-5 Kartal


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.