YALOVA SUDÜŞEN ŞELALESİ ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 27.04.2019 Cumartesi
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ
 • Mesafe 17 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Gökhan Beytaş
 • Puanı 237
  Katıldığı etkinlik 13
  Yürüyüş mesafesi 227 km
  Düzenlediği etkinlik 6
 • İletişime geç
GÖKHAN BEYTAŞ SORUMLULUĞUNDA ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

SUDÜŞEN ŞELALESİ ORTA ZOR DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

27 NİSAN 2019 CUMARTESİ

Etkinlik Maliyeti : 85 tl

Kaynaklarını Samanlı dağlarından alan küçüklü büyüklü akarsular kıvrılarak Marmara'ya doğru ilerlerken karşılaştıkları yüksek kayalardan kendilerini atarak tabiat harikaları oluştururlar.Yalova sınırları içerisinde bulunan suduşen  şelalesi ziyaretçilerine doyumsuz seyir zevkleri yaşatır.Sudüşen Şelalesi : Termal kaplıcalarının yakınındadır.
Panorama tepesi denizden 120 m. yükseklikte ve her mevsim yeşil bitki örtüsü ile kaplı çok güzel görüntülere sahip bir alandır.


PROGRAM : Sız değerli katılımcılarımızı belirlenen saat ve duraklardan alarak yolumuza revan oluyoruz. Feribotta  kahvaltımızı yaptıktan sonra Yalova'nın Termal ilçesinden başlayarak Sudüşen şelalesine doğru 17 km orta zor  doğa yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. 

Parkurumuz daha önce hiç yürümediğimiz bir parkur olacak. Yürümekten keyif alacağımız patika ve ormaniçi yollardan yürümeyi planlıyoruz. Tamamen doğa içerisinde 17 km.lik bir mesafe öngörüyoruz.

Bu etkinlik, en az 12 ve en fazla 27 kişi ile gerçekleştirilecektir.  

Faaliyet sorumlusu Gökhan BEYTAŞ 0541 291 21 79

 Kahvaltı:
Eskihisardan Topçulara feribot geçişimiz var. Yanınızda kahvaltılıklarınızı alıp veya feribottan alabileceklerinizle   kahvaltı yapabilirsiniz...

 Öğlen: 
Atıştırmalıklarınızı yanınıza alıyorsunuz.sandaviç Meyve ve kuruyemiş tercih edilmeli. Sıcak su, çay önerdiğimiz içeceklerdir...

Akşam:
Akşam yemeği için dönüşte birlikte karar verilecektir...

 Parkur öncesi alışveriş : 
Yalova'ya feribot geçişi esnasında su, yiyecek vb ihtiyaçlarımızı alabiliriz veya parkur başlamadan önce yol üzerinde kısa bir süre su, meyve vb için alışveriş molası verebiliriz...

 Malzemeler :
Malzeme Tavsiyelerimiz; Sırt çantası, ayak bileğini saran su geçirmez bot, tozluk, su geçirmez ceket, hafif, kolay kuruyan, rahat ve çok dar olmayan termal giysiler, soğuktan koruyacak polar ceket, eldiven, bere.  Sırt çantanızda; Yedekleriniz, yağmurluk veya panço, kafa feneri, düdük, şapka, fular yanınızda olması gerekenlerden. Varsa kullandığınız ilaçlar ve en az 1 litre su bulunmalı. 

Bu etkinliği Tursab A acenta gurubu, 8273A sicil numaralı GLEE Turizm ile organize etmekteyiz

  Araç güzergahı ve durak kalkış Saatleri :

06.30 Yenibosna

06.35 İncirli Alfemo

06.45 Mecidiyeköy Y.K.Bank

06.55 Yıldız Sait Çiftçi

07.05 Kadıköy Evlendirme

07.10 E-5 Göztepe

07.15 E-5 Kozyatağı

       E-5 üzeri Maltepe, Kartal v.s.

      Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.