YAZA ELVADA - DATÇA - AKYAKA

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 19.09.2024 Perşembe - 22.09.2024 Pazar
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : Bungalow ve Çadır Konaklamalı
 • Mesafe 0 KM
 • Katılımcı Sayısı 46 kişi / Kalan :1 kişi
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1935
  Katıldığı etkinlik 204
  Yürüyüş mesafesi 2551 km
  Düzenlediği etkinlik 179
 • İletişime geç
BUNGALOW OTEL VE ÇADIR KONAKLAMALI

PLAJA 200 MT MESAFEDE HAVUZLU TESİS - PLAJDA ÜCRETSİZ ŞENZLOG KULLANIMI 

TARIH:  19- 20 - 21 - 22 EYLÜL 2024 ( 3 GECE 4 GÜN)

ÜCRET:  

2  - 3 KİŞİLİK 2 Odalı  BUNGALOW EVLERDE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMALI   KİŞİ BAŞI  8500 TL

KAHVALTI DAHİL ÇADIR KONAKLAMALI  KİŞİ BAŞI 6500 TL


ÜCRETE DAHİL OLANLAR
İstanbul-Datca-İstanbul ve tum ara transferler + 3 Gece konaklama Ucreti + 3 Sabah Kahvaltısı + Sahilde Şenzlog Kullanımı +  Seyahat Sigortası + Acenta giderleri + Rehberlik

UCRETE DAHİL OLMAYANLAR
İlk gün Sabah Kahvaltısı
Aksam yemekleri
Kişisel Harcamalar
NOT:   42 TL Akaryakıt Fiyatına göre ücretlendirlmiştir.  AKARYAKIT FİYATLARINDA OLUŞACAK ZAM YÜKSEK OLURSA YOL ÜCRETİNE YANSITILACAKTIR. 1.GÜN.  18 Eylül Çarşamba Akşamı Saat 21.30'da Yenibosna'dan baslayarak katılımcılarımızı alarak yola cıkıyoruz. 19 Eylül  Perşembe Sabah   Yol üz<erinde alacağımız kahvaltı (extra) sonrası Datça'ya varıyoruz ve Ovabükündeki tesisimie yerleşiyoruz. İsteyen Deniz keyfi isteyen  Havuz keyfi yapabilir. Akşam tesiste eğlence..


2. GÜN 20 EYLÜL Cuma  Sabah Kahvaltısı ardından öğleden sonraya kadar Deniz ve Havuz keyfi. Sonrasında  Eski  Datca ve Karaköy gezilerimizin ardından akşam Datça merkezde eğleniyoruz.3. GÜN 21  Eylül Cumartesi  Bu gün Datçanın muhteşem koylarında tekne turumuz var (Extra) Tekne turuna katılmayacak arkadaşlar. havuz ve Plajda vakit geçirebilir. Akşam Tesiste eğlence..4. GÜN 22 Eylül Pazar Sabah Kahvaltısı sonrası erkenden tesisten ayrılıp yola koyuluyoruz. Yol üzerinde Akyaka(Gökova) uğrayıp Meşhur Kadın Azmağı deresinde tekne gezisi yapıp İstanbul'a doğru devam ediyoruz. (Malum  işbaşı yapacaklar var, çok geç kalmamak gerekir :))


ETKİNLİK SORUMLULARI :
SAİT YİĞİT : 0532 335 49 84  

KAMPTREK gezgin ruhuyla hareket eden bir gruptur. Gezgin bir yere varmak için değil, keşfetmek için seyahat eder. Faaliyetlerimize katıldığınız takdirde konfor beklentinizin olmaması , ekip arkadaşlarınıza ve emeğe saygı çok önemlidir. Bunu bozacak tavırlar tarafımızca hoş görülmez.

ETKİNLİKLERİMİZ PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR. BU NEDENLE ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.


  BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.