YAZA VEDA PARTİSİ (TEKNEDE)

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 28.09.2021 Salı
 • Etkinlik süresi Günübirlik
 • Etkinlik Türü : YEMEK/EĞLENCE
 • Mesafe 0 KM
 • Katılımcı Sayısı 25 kişi / Kalan :16 kişi
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sencer Selman
 • Puanı 1127
  Katıldığı etkinlik 112
  Yürüyüş mesafesi 1296 km
  Düzenlediği etkinlik 17
 • İletişime geç
Sencer Selman sorumluluğunda

YAZA VEDA İSTANBUL BOĞAZI YAT GEZİSİ

28 EYLÜL 2021 SALI

İÇERİK : İstanbul Boğazı Yat Gezisi 

ETKİNLİK SORUMLUSU : Sencer SELMAN

TEL : 0 535 767 61 67

FAALİYET SÜRESİ :  12:00 - 17:00

KATILIM BEDELİ :  150 TL

MALİYET E DAHİL OLANLAR:  Yat Gezisi ve Acenta Giderleri

KAPASİTE : 25 KİŞİ


PROGRAM : 28 Eylül Salı günü Boğaz da Yat gezisi ile yaza veda ediyoruz.  İsteyen arkadaşlar açık denizde yüzebilir piknik konseptinde yiyeceğini içeceğini alıp geliyoruz. Bol bol eğleneceğiz.... 

Anadolu yakası Beykoz dan  kalkış 12:00
Avrupa yakasından   İstinye kalkış 12:15 

ETKİNLİK SORUMLUSU  Sencer SELMAN  : 0 535 767 61 67 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.