Yeni Yıla Kazdağlarında Merhaba Diyelim

Paylaşın
Faaliyet detayları
 • Tarih: 29.12.2018 Cumartesi - 1.01.2019 Salı
 • Etkinlik süresi 4 Gün
 • Etkinlik Türü : KÜLTÜR TURU
 • Mesafe 10 KM
Doğa yürüyüşü Lideri
 • Sait YİĞİT
 • Puanı 1905
  Katıldığı etkinlik 193
  Yürüyüş mesafesi 2412 km
  Düzenlediği etkinlik 168
 • İletişime geç
SAİT YİĞİT VE EROL GEYGEL SORUMLULUĞUNDA ETKİNLİK..

28 ARALIK CUMA Saat 23.30 gibi Kartal'dan yola çıkıyoruz ve katılımcılarımızı duraklardan alıyoruz. Tekirdağ - Gelibolu - Çanakkale güzergahını kullanıyoruz.

29 Aralık Cumartesi sabah saatlerinde uygun yerde kahvaltımızı aldıktan sonra Truva Antik kentini geziyoruz. Daha sonra Assos, Kadırga Limanı, Zeus Altarı ve Adatepe gezilerimiz sonrası Altınoluktaki otelimize yerleşiyoruz.

30 Aralık Pazar Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası Ayvalık, Cunda adası ve Şeytan sofrası gezimizi yapıyoruz. Akşam üzeri Kalkım yonu izleyerek Yenicedeki dağ otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi otelde alıyoruz ve dinlenmeye çekiliyoruz.

31 Aralık Pazartesi Orman içi yürüyüşlerle akşamki eğlencemize enerji topluyoruz. Akşam otelimizde yemek ve müzikli eğlence ile Yeni yıla giriyor ve geç vakitlere kadar eğleniyoruz.

1 Ocak Salı Geç saatlerde alacağımız kahvaltı sonrası Ayazma ve Çanakkale turumuzun ardından İstanbul'a dönüyoruz.

1. GÜN : (29 Aralık 2018 Cumartesi )
* Truva Antik Kenti
* Assos
* Kadırga Limanı
* Zeus Altarı
* Adatepe Köyü
*** Altınolukta Otelimize yerleşiyoruz.
2. GÜN : ( 30 Aralık 2018 Pazar )
* Ayvalık
* Cunda Adası
* Şeytan Sofrası
*** Bayramiç Yenicedeki Otelimize yerleşiyoruz.
3. GÜN : ( 31 Aralık 2018 Pazartesi )
* Orman içi kolay bir yürüyüş.
* Akşam otelimizde yemek ve müzikli eğlence ile
yılbaşına giriyoruz.
4. GÜN : ( 1 Ocak 2019 Salı )
* Geç kahvaltı
* Ayazma
* Çevre gezileri
* 15:00 da İstanbul'a dönüşe geçiyoruz.

ETKİNLİK MALİYETİ : 750 TL
( 30 KASIM' a kadar 250 TL'si kapora olarak alınacaktır. Kalan 500 TL yolda toplanacaktır. )

Ücrete Dahil Olanlar: 3 Kahvaltı, 2 akşam Yemeği, Yılbaşı galası, 2 - 3 Kişilik odalarda konaklama, yol, sigorta ve rehberlik

Ücrete Dahil olmayanlar: İlk gün sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, tüm öğle yemekleri, alkollü içecekler, müze ören yeri giriş ücretleri ve kişisel harcamalar.

ETKINLIKLERIMIZ GLEE TURİZM ( Tursab no: 8273 ) ILE YAPILMAKTADIR

FAALİYET SORUMLULARI :
EROL GEYGEL : 0545 658 48 73
SAİT YİĞİT : 0532 335 49 84


 BU SİTEDEKİ TÜM ETKİNLİKLER 

(Tursab no: 8273) AİT ETKİNLİKLERDİR.

KATILIMCI DOSTLARIMIZIN DİKKATİNE:
1-Kamptrek  8273 Tursab Nolu Glee Turizm'e ait  etkinliklerin sosyal ağ platformudur. Grubumuzun tüm yurt içi ve yurt dışı gezileri 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu gereğince, tüm yasal haklarımızın korunabilmesi amacı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Seyahat Acentesi İşletme belgesine sahip A Grubu seyahat acentası Glee Turizm tarafından organize edilmektedir.
2-Grupta veya sayfada düzenlenen etkinlikler paylaşım esasına dayanmaktadır.(Paylaşım Esası : Yol - Acenta - Rehberlik - Sigorta giderlerini kapsamaktadır. ) Katılacağım dediğinizde sizin sözünüze güvenilip işlem yapılır. Bu yüzden dolayıdır ki katılacağım dediğinizde katılmasanız bile katılım ücretini ödersiniz.
3-Etkinliklerimizin web sayfasındaki son iptal tarihinden sonra etkinliğe katılamayan dostlarımız eğer yedek katılımcı yoksa iptal eden katılımcı ücretin tamamını ödemekle yükümlüdür.
4-Şehir dışı etkinliklerde  seyahat sigortasının yapılabilmesi için TC kimlik no  gereklidir.
5-Doğa Yürüyüşlerinde katılım ücreti dışında her hangi bir ücret belirtilmez. Yeme - içme kişinin kendine aittir.
6-Bazı etkinliklerimiz efora dayalı etkinlikler olduğu için, Kalp, sara, pıhtılaşma vb özel hastalıkları için sakıncalı olabilir, Katılmak isteyenler, etkinlik yöneticisine haber vermelidir.
7-Etkinliklerimize katıldığınız taktirde ; doğaya ait risklere muhatap olabileceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar. Bu riskler; her türlü doğal afetler,( sel , yangın,taş düşmesi, suda boğulma , toprak kayması, yıldırım vb), vahşi hayvan, yolu kaybetme, geceyi arazide geçirmek zorunda kalma gibi durumlar olabilir. Faaliyetimize katılacak kişiler hiç kimseyi bu durumlardan sorumlu tutmadan başına gelebilecek olayları kabullenmiş olarak gelmelidirler.
8 -Doğada herkes kendisinden sorumludur. Bizim amacımız  sizlerle eğlenceli ve güvenli bir yürüyüş gerçekleştirmektir. Bu nedenle grup uyumu ve emeğe saygı çok önemlidir.